4 mergvakario idėjos įsimintinai šventei

Vasara – vestuvių metas, kuomet kiekvieną savaitgalį galima pamatyti ne vieną nuotaką besimėgaujančia šia, jai svarbiausia diena. Tiesa, prieš vestuves būna ir kita, labai reikšminga ir smagi šventė – mergvakaris. Tai diena, kai būna švenčiama paskutinė viengungiška jaunosios diena, o jos draugės ruošia ją šeimyniniam gyvenimui. Tiesa, dažnai šis ilgai lauktas vakaras sukelia nemažai ginčų tarp mergvakario organizatorių, stengiantis sugalvoti tokį šventės scenarijų, jog nuotaka liktų patenkinta ir šią dieną prisimintų su džiaugsmu. Kad išvengtumėte mergvakario planavimo keliamo streso, dalinamės 4 įsimintino merginų vakarėlio idėjomis.

 

SPA vakarėlis

Viena iš populiariausių mergvakarių idėjų yra SPA diena ar savaitgalis. Jeigu nuotaka nenori triukšmingų vakarėlių, o mieliau pasirinktų atsipalaiduoti prieš jai svarbiausią šventę įvairios SPA procedūros – tobulas sprendimas. Lecler sukūrė lakštinių kaukių rinkinį būtent tokiai mergvakario idėjai įgyvendinti. Rinkinį sudaro 8 šilkinės lakštinės kaukės “Express – Refresh”, kurios greitai atgaivina odą ir suteikia jai sveiką švytėjimą. Jaukus merginų vakarėlis, SPA namų komforte, vynas, pokalbiai ir puiki kompanija – toks scenarijus patiks kiekvienai. Šiame rinkinyje taip pat yra ir dovana nuotakai – baltos spalvos natūralaus šilko miego akiniai.

Rinkinį rasite čia: https://lecler.lt/parduotuve/kaukiu-rinkinys-merginu-spa-vakarelis/


Mergvakaris festivalyje

Būsima nuotaka mėgsta žmonių gausa pasižyminčius renginius ir šokius iki paryčių? Tuomet puikus būdas sukurti jai įsimintiną šventę – nusivežti į festivalį. Toks mergvakaris tikrai įsimins ne tik nuotakai, tačiau ir visoms vakarėlio dalyvėms. Vasaros metu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje vyksta daugybė festivalių, kurių trukmė – nuo vieno vakaro iki kelių parų pilnų šokių, laisvės, muzikos ir linksmybių. Tiesa, renkant festivalį nepamirškite atkreipti dėmesį kokią muziką mėgsta jaunoji – juk ji šioje šventėje pati svarbiausia, tad idealiu atveju reikėtų pasirinkti tokį festivalį, kuriame koncertuoja ir jaunajai patinkantys atlikėjai.

Šuolis su parašiutu

Šuolis parašiutu – tai pramoga tikroms ekstremalėms: paskutinės sekundės lėktuve, adrenalinas, prakaituojantys delnai ir laisvas kritimas iš milžiniško aukščio. Jeigu išteka draugė, kuri niekuomet nesako „ne“ amerikietiškiems kalneliams, vandens pramogų parkams, pasivažinėjimams motociklais ar keturačiais, tuomet šuolis parašiutu bus puikus smagaus vakarėlio akcentas. Renkantis tokią pramogą būtinai pasinaudokite aerodromų teikiamomis šuolio filmavimo paslaugomis – laisvo kritimo suteikiamus pojūčius tiesiog būtina įamžinti.

Daugiau informacijos apie šuolius parašiutu galite rasti čia: https://www.geradovana.lt/tandeminis-suolis-parasiutu-pociunuose-kauno-parasiutininku-klubas

 

Makiažo pamoka

Jeigu būsima nuotaka neabejinga grožio ritualams ir prieš kiekvieną vakarėlį praleidžia daugybę laiko tobulam įvaizdžiui sukurti makiažo pamoka būtų puiki pramoga mergvakario scenarijuje. Juk šventės metu visuomet norisi atrodyti įspūdingai, tad kodėl šio pasiruošimo proceso nepavertus pramoga visoms vakarėlio dalyvėms? Tokios pamokos metu ne tik išmoksite įvairių makiažo gudrybių, kurios pravers ateityje, tačiau iš jos išeisite jau pasipuošę profesionaliu makiažu ir galėsite nerti į tolimesnes pramogas.