Iš kur sėmėmės įkvėpimo?

Senos tradicijos

Švytinčia ir nepriekaištinga oda visada garsėjo Rytų moterys – jos vilgydavo medžiagos skiautes, dėdavo ant veido ir tokiu būdu drėkindavo odą. Praėjus keliems šimtmečiams, šis drėkinimo metodas neišnyko, bet tapo populiarus visame pasaulyje ir ištobulėjo.

Paprasta naudoti

Mus sužavėjo šios veido odos priežiūros priemonės paprastumas ir efektyvumas. Lecler naudoti labai lengva, o unikalus serumas intensyviai drėkina, puoselėja Jūsų veido odą, mažina raukšles. Lecler puikiai prisitaiko prie kiekvienos iš mūsų gyvenimo ritmo: kaukę galima naudoti žiūrint mėgstamą filmą, ruošiantis vakarėliui, darbo pertraukos metu ar darant jogos pratimus.

Lecler kaukių sudėtis tausoja veido odą

Norėjome sukurti produktą, kuriuo džiaugtumėmės, naudotume pačios bei galėtume rekomenduoti savo draugams. Užtrukome vienerius metus, kol išgavome dabartinę Lecler kaukių sudėtį. Atsisakėme nedraugiškų odai medžiagų: parabenų, ftalatų, sulfatų, dažiklių. Lecler kaukių ingredientus atrinkome ne tam, kad jie puoštų sudėties sąrašą, bet tam, kad iš tiesų tausotų Jūsų veido odą.