Grožio pasaulio naujiena – veido kaukės Lecler

Graži, spindinti, sveika oda yra laikoma vienu iš pagrindinių gerovės ir sveikatos požymių. Jei nori išlaikyti odą gražią, rūpinkis ja ir padėk atstatyti jos vidinius resursus.

Kaip išsirinkti tinkamą veido kaukę?

Kaip išsirinkti tinkamą veido kaukę, kuri atitiktų odos tipą, būtų paprasta naudoti, o naudojant reguliariai palaikytų gerą veido odos būklę? Į šiuos klausimus ir bandėme atsakyti kurdamos Lecler lakšto kaukes.

Lecler kaukių serumas paruoštas atsižvelgiant į tris pagrindinius komponentus, kurie reikalingi gerinti veido odos būklę:

  • drėkinančios medžiagos,
  • antioksidantai
  • odos ląsteles atstatančios medžiagos.

Šie komponentai padeda veido odą ilgiau išlaikyti jauną, spindinčią, stangrią ir elastingą.

Kodėl pasirinkome lakšto kaukių formą?

Tai seniai žinoma ir plačiai naudojama technika rytuose. Ir tik pastaruoju metu ją atrado vakarų pasaulis.

Kuo ypatinga lakšto kaukės forma?

Lecler veido kaukės lakštas yra pagamintas iš šilko ir medvilnės ir pasižymi gydomosiomis ir hipoalerginėmis savybėmis. Jis yra gausiai suvilgomas serumu, kuris, uždėtas ant švarios odos sukuria barjerą tarp aplinkos ir odos. Šiek tiek pakilus odos temperatūrai, atsiveria odos poros ir geriau bei giliau įsiskverbia serumas.

Kol oda sotinama serumu, šis barjeras saugo ją ir nuo užterštumo. Lakštas neleidžia serumui išdžiūti akimirksniu, kaip atsitiktų, jei naudotume tik serumą be lakšto. Tokiu būdu veikliosios medžiagos ilgiau gali skverbtis į odą.

Hialurono rūgštis – odos drėkinimui

Odos drėkinimas atitolina odos senėjimo procesus, daro odą stangrią ir elastingą. Kosmetikoje dažniausiai naudojama medžiaga odos drėkinimui yra hialurono rūgštis. Kuomet trūksta hialurono rūgšties, atsiranda odos papilkėjimai, raukšlelės, prarandamas odos stangrumas. Apie 50% visos hialurono rūgšties organizme randama odoje. Ji ir kolagenas užtikrina, kad oda būtų sveika.

Hialurono rūgšties molekulinė masė yra didelė, todėl vartojant ją išoriškai, ji negali prasiskverbti į giliuosius odos sluoksnius. Dėl šios priežasties išoriniam vartojimui naudojamas susmulkintos hialurono rūgšties molekulės formos.

Lecler kaukių serume naudojamas naujos kartos hidrolizuotos hialurono rūgšties (Hyalo-oligo) ir natrio hialuronato unikalus kompleksas.

Alijošiaus ekstraktas – stipriausias natūralus augalinis drėkiklis

Lecler kaukėse taip pat rasite alijošiaus ekstrakto (Aloe Vera). Tai vienas stipriausių natūralių augalinių drėkiklių. Šio ekstrakto ypač gausu Lecler intensyviai drėkinančioje lakšto kaukėje, kuri skirta atstatyti stipriai išsausėjusią ar ypatingai jautrią veido odą. Jis intensyviai ramina, drėkina, suteikia odai elastingumo ir spindėjimo, stiprina odos audinius, gydo mažas žaizdeles, mažina odos paraudimus.

Antioksidantai Lecler kaukių serume

Lecler kaukių serume gausu antioksidantų*. Stresas, aplinkos tarša ar saulės spinduliai stipriai veikia mūsų odą kiekvieną dieną ir ji nespėja atsinaujinti. Taip odoje atsiranda mažos raukšlelės ar nelygumai, prarandamas spalvos vientisumas ir odos stangrumas.

Antioksidantai padeda nuraminti streso išvargintą odą, užtikrina apsaugą nuo laisvųjų radikalų, galinčių sukelti vėžinius odos susirgimus, o tuo pačiu saugo odą nuo senėjimo.

Odos ląsteles atstatančios medžiagos Lecler kaukių serume

Geriausias antioksidantų poveikis kosmetikoje pasireiškia, kuomet serumo sudėtyje jie jungiami su odą drėkinančiomis ir maitinančiomis medžiagomis, tokiomis kaip hialurono rūgštis ar glicerinas, kuris taip pat įeina į mūsų kaukių sudėtį, ir odos ląstelių atsinaujinimą skatinančiomis medžiagomis, tokiomis kaip peptidai* ar niacinamidas*.

Kiekviena aptarta veiklioji medžiaga, naudojama atskirai, nepatenkina visų veido odos poreikių ir neužtikrina geriausio rezultato. Dėl šios priežasties, labai kruopščiai atrinkome jų derinius ir dozes. Lakšto kaukės technologija užtikrina, kad veikliosios medžiagos, sujungtos kaukės serume, giliai prasiskverbtų ir sukurtų ne tik momentinį, bet ir ilgalaikį efektą.

Kviečiame Jus pabandyti ir lauksime atsiliepimų.

 *FARMACINIS ŽODYNĖLIS:

ANTIOKSIDANTAI – tai vitaminai, mineralai ir kitos medžiagos, saugančios ląsteles nuo žalingo aplinkos poveikio.

NIACINAMIDAS taip pat žinomas kaip vitaminas B3 arba tirpi vitamino B forma, pasižymi raminačiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Kaip ir antioksidantai, jis saugo nuo žalingo aplinkos poveikio, nes turi apsauginių, raminančių ir odos atsinaujinimą skatinančių savybių: apsaugo odą nuo UV spindulių žalos, pigmentacijos, drėgmės netekimo.

PEPTIDAI, kitaip vadinami biopeptidai arba biomimetiniai peptidai – tai biosintetinės medžiagos, savo struktūra labai panašios į odos baltymų struktūrą ir sukurtos mėgdžioti natūralias odoje vykstančias reakcijas. Biopeptidai mėgdžioja natūralius mūsų odos peptidus ir atlieka unikalų darbą – ląstelių lygmenyje stimuliuoja natūralius odos gyvybinius procesus:

  • natūralių odos baltymų (kolageno, elastino ir kitų) sintezę,  audinių regeneraciją;
  • atpalaiduoja odos raumenis;
  • didina ląstelių atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams ir t. t.

Biomimetiniai peptidai yra identiški žmogaus organizmo peptidų sudėčiai, todėl jų pagrindu sukurta kosmetika yra visiškai saugi naudoti, nesukelia  alerginių reakcijų.