Nepamirštamo moteriško vakarėlio idėjos

Suorganizuokite vyno vakarėlį su geriausiomis draugėmis. Ne, mes nesiūlome mėtyti pinigų prašmatniems vyno buteliams – nusipirkite tikrai nebrangaus (na, gal ne paties pigiausio…..) vyno ir gurkšnokite su merginomis, aptarinėdamos, kokius skonius jaučiate kaip tikros vyno žinovės.

Įsigykite bet kokį laisvalaikio dovanų kuponą ir išbandykite jį kartu. Skrydis oro balionu? Šokoladinių saldainių gaminimo ir ragavimo užsiėmimas? Pirmyn!

Pasipuoškite aukštakulniais, trumpais sijonais, griebkite krepšelį ir įsigykite nuometą – su draugėmis apsimeskite, kad švenčiate mergvakarį ir kartas nuo karto vis pasikeiskite, kuri gi iš jūsų bus nuotaka ir šoks tarsi tai paskutinis jos laisvas vakaras.

Įsijunkite youtube, surinkite visas savo makiažo priemones ir su draugėmis išbandykite makiažo pamokėles tol, kol jūsų akys atrodys kaip Megan Fox.

Su drauge apsilankykite prašmatnioje namų dekoro prekių parduotuvėje ir paganykite akis, planuodamos, kaip jūsų namai atrodys po 10 metų, kai pagaliau išsipildys visos jūsų finansinės svajonės.Su pora draugių užsidarykite virtuvėje ir išbandykite labiausiai pašėlusius receptus. Sausainių tešlos keksiukai su saldainiais viduje…? Juk tai negali baigtis blogai, ar ne..?

Pasidažykite, pasipuoškite ir pafotografuokite viena kitą nuostabioms Instagramo nuotraukoms. Kadangi jus fotografuos draugės, tai nebus dar viena eilinė asmenukė, todėl jūsų sekėjai galės galvoti, kad buvote netikėtai užkluptos prašmatniame vakarėlyje.

Suplakite keletą kokteilių, atsidarykite Netflix ir pradėkite Channing Tatum filmų maratoną. Kiekvieną kartą, kai jis nusivelka marškinėlius, gurkštelėkite kokteilio.

Išbandykite keletą rankdarbių idėjų ir Pinterest. Pasijausite labai moteriškai ir bus be galo linksma, net jei nuotraukų rėmeliai, kuriuos pagaminote, atrodys tarsi penkiamečio namų darbas.

Jeigu turite Wii žaidimų konsolę – žaidimo Just Dance varžybos yra garantuotas geros energijos užtaisas.

Su draugėmis apsilankykite mėgstamame restorane ir užsisakykite pačius nemoteriškiausius, neseksualiausius, neelegantiškiausius patiekalus, kurių visada troškote, bet niekada neužsisakinėjate per pasimatymus.

Čiupkite raketes ir apsilankykite teniso korte su drauge. Endorfinai visai dienai – garantuoti. Tenisas – pats paprasčiausias sportas, jei norite apsimesti, kad žinote, kaip jį žaisti. Žavūs teniso sijonėliai tik papildomas pliusas…

Su drauge apsilankykite tikrai prašmatnioje parduotuvėje ir išleiskite nuodėmingą sumą pinigų rankinei ar pritrenkiančiai atrodančiai suknelei. Kas gi daugiau gali palengvinti širdi, kai išleidžiate daug, jei ne geriausia draugė..?