Parafino pėdų kaukė

Parafino pėdų kaukė: atsipalaiduokite, pėdomis pasirūpinta

Turbūt kiekvienas yra susidūręs su sausų, skilinėjančių pėdų problema. Ji ypač paaštrėja vasarą, kai ne tik norime kad mūsų pėdos atrodytų dailiau, bet ir dažniau vaikštome basomis, daugiau laiko skiriame pramogoms vandenyje.

Būtent nuolatinis odos drėkinimas ir džiūvimas (išsimaudžius baseine, jūroje), sausina pėdų odą ir skatina ją skilinėti, šerpetotis.

            Sausos odos gelbėtojas – parafino vonelė

Pirmą kartą komerciškai parafinas pradėtas naudoti 1867 m. Dėl savo savybių  – žemos lydymosi temperatūros, hidrofobiškumo – jis naudojamas gaminant medienos laką, vaškinį popierių, elektros izoliatorius, taip pat pritaikomas kitose pramonės srityse. Tos pačios savybės, taip vertinamos pramonėje, parafinui leidžia tapti ir mūsų sausos odos gelbėtoju! Rankų ar pėdų kaukė su parafinu dažnai tampa mūsų pasirinkimu nr. 1, kai norime įveikti sausą, šerpetojančią odą.

Parafinas yra natūralus drėkiklis, kuris odą daro elastingesnę ir švelnesnę. Jis ne tik intensyviai maitina odą, bet ir padeda drėgmei išsilaikyti joje – taip ją apsaugodamas nuo išsausėjimo ir skilinėjimo. Užteptas ant odos, parafinas sukuria apsauginį barjerą, kuris sulaiko drėgmę viduje ir padeda atkurti natūralią sveikos odos apsauginę funkciją.

Šilta parafino vonelė padeda atverti odos poras, aktyvina kraujotaką, tai padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, todėl po procedūrų su parafinu oda atrodo sveikesnė ir gaivesnė.

Parafinas lydosi itin žemoje temperatūroje – apie 40 laipsnių, todėl jis puikiai tinka naudoti kosmetikoje. Tokios temperatūros parafino kaukė bus maloni jūsų odai, ne per karšta, pėdų kaukė ne tik pamaitins ir sudrėkins jūsų odą, bet ir sušildys pėdas. Tai bus ypač malonu tiems, kurių pėdos nuolat šąla!

            „Lecler“ daugkartinė parafino pėdų kaukė 

            Naujausias mūsų produktas – daugkartinė pėdų kaukė su parafinu, leis trumpam nusikelti į SPA, kad ir kur bebūtumėte! Ši maitinanti ir drėkinanti kaukė yra parengta naudoti, jums nereikės rūpintis parafino kiekiu, jo tirpdymu ar papildomais kaukės priedais – tiesiog pašildykite, apsimaukite kaukę-kojines ir mėgaukitės įdomia knyga ar serialu, kol parafino kaukė rūpinasi jūsų pėdomis!

Kaukės-kojinių sudėtyje nerasite jokių nereikalingų priedų – tik parafinas, kokosų aliejus ir keli lašai arbatmedžio aliejaus. Vieną kaukę galima naudoti 4–6 kartus arba tol, kol pasibaigs joje esantis parafinas. Parafino vonelė namuose gali būti paprasta ir lengva procedūra, kuri padės kovoti su išsausėjusiomis pėdomis. Norite sužinoti daugiau apie šią kaukę? Apsilankykite produkto puslapyje ir įsigykite pėdų kaukę savo namų SPA!