Šveičoamoji pėdų kaukė gražios pėdų odos paslaptis

Šveičiamoji pėdų kaukė- 5 priežastys kodėl verta ją išbandyti

Turbūt daugelis sutiks, kad rinkdamiesi produktus odos priežiūrai dažniausiai žengiame prie veido kaukių skilties, pamiršdami visas kitas priežiūros laukiančias kūno vietas. Pėdos, lygiai taip pat kaip ir veidas, nori pasilepinti dėmesiu! Šveičiamoji pėdų kaukė yra puikus paprastos, tačiau labai naudingos procedūros pavyzdys, kuriai nereikia nei ypatingo pasiruošimo, nei pastangų. Apie šią priemonę internete kalbama pakankamai daug – visus domina galimybė tarsi „išsinerti“ iš senos odos ir palikti negyvų ląstelių sluoksnį praeityje. Šiame tekste dalinamės 5 priežastimis, kodėl šveičiamoji pėdų kaukė turėtų būti įtraukiama į meilės sau ritualus.

1. SPA malonumai namuose – greitai ir patogu

pėdų SPA namuose

Kas sakė, kad SPA malonumais negalima mėgautis kasdien? Šiais laikais priemonės, kurias galima naudoti namuose, ne visuomet nusileidžia naudojamoms profesionalų. Susikūrus SPA namuose, jos privalumus galima išnaudoti dažnai – tada, kada norisi. Atsipalaidavimas vonioje, veido ir pėdų kaukė, taurė mėgstamo gėrimo ir desertas. Kas gali būti geriau?

Kojinių tipo pėdų kaukės yra itin patogios ir paprastos naudoti – užtenka šiek tiek pamirkyti kojas šiltame vandenyje, užsidėti kaukę ant pėdų (galima ant viršaus užmauti ir savo kojines, kad geriau laikytųsi ir būtų lengviau judėti), patogiai įsitaisyti prie televizoriaus ir atsipalaiduoti – tos 90 minučių prabėgs nepastebėtos

2. Šveičiamoji pėdų kaukė šalina suragėjusios odos paviršių

Rūgštinė pėdų kaukė ypatinga tuo, kad jos sudedamosios dalys itin veiksmingai įsiskverbia į raginį epidermio sluoksnį ir jį suminkština bei šveičia. Kai išoriniai negyvos odos sluoksniai yra suskaidomi, prasideda lupimosi procesas. Kaukėje esančios rūgštys skatina odą regeneruoti ir atsinaujinti.

Žinoma, visas procesas neįvyksta per naktį. Pilnas kaukės poveikis dažniausiai pasireiškia po 5-7 dienų, kartais ir ilgiau.

3.  Ramina ir drėkina pėdų odą

Šveičiamoji pėdų kaukė ne tik pašalina suragėjusią odą – kaukės sudėtyje esantis aliejų kompleksas, vitaminas E ir šlapalas pėdų odą ramina ir drėkina. Tokia pėdų kaukė yra tarsi du viename – ir nušveičia, ir drėkina. Tai puikus būdas pasiruošti vasaros sezonui, kai planuojame avėti atviresnius batus, daugiau laiko vaikščioti basomis – daugiau jokių išsausėjusių pėdų ir diskomforto.

Svarbu prisiminti, kad jeigu ant pėdų yra neužgijusių žaizdelių, bėrimų, patinimų, kaukės naudoti negalima. Jos sudėtyje esančios rūgštys gali pakenkti jau ir taip pažeistai odai.

4. Šalina pėdų nuospaudas

Kartu su odos suragėjimais pėdų kaukė pašalina ir nuospaudas. Pėdos lieka ne tik švelnios ir švarios, bet ir sveikesnės. Ant kojų praleidžiame didžiąją dienos dalį, tad labai svarbu savo pėdomis rūpintis tinkamai. Nuospaudų sukeliamas diskomfortas yra dažnai pasitaikanti problema, kurią pėdų kaukė padeda pašalinti be jokių sunkumų ir didelių išlaidų.

5. Ilgai išliekantis efektas

šveičiamoji pėdų kaukė - kojinės

Šveičiamoji pėdų kaukė ypatinga ir tuo, kad po jos naudojimo efektas išlieka pakankamai ilgai! Kai sena ir kieta oda nusilupa, švelniomis ir lygiomis pėdomis galima mėgautis net mėnesį – tuomet, jeigu rezultatas nebetenkina, procedūrą galima pakartoti vėl. Greita ir paprasta, o rezultatas – itin džiuginantis!

Tad kitą kartą rinkdamiesi veido kaukę, nepamirškite pasirūpinti ir savo pėdomis – jūsų kojos už šį rūpestingą gestą tikrai padėkos.