Krepšelyje nėra produktų.

TIK 24 VALANDAS – „1 + 1“ visoms Lecler kaukėms!→

Dažniausiai užduodami klausimai
Dažniausiai užduodami klausimai
Užsakymai
 • Gavau ne tas prekes, ką daryti?

  Jums gavus ne tas prekes, mes pasirūpinsime nemokamu jų keitimu. Kad galėtume tai padaryti, parašykite mums el. paštu [email protected]. Jeigu turite galimybę, siuntos turinį nufotografuokite.

 • Kaip galiu sekti savo užsakymą?

  Apie užsakymo pakeitimus informuojame užsakyme nurodytu el. paštu. Siuntą supakavus, gausite laišką su savo siuntos numeriu, kuris leis sekti užsakymą. Jeigu apmokėjimas pavyko, bet el. paštu nieko negavote, parašykite mums [email protected]. Patikrinsime, ar nurodytas teisingas el. pašto adresas.

 • Ar galiu patikrinti savo užsakymo būseną?

  Savo užsakymo būseną patikrinti galite el. pašto dėžutėje: atsinaujinus užsakymo būsenai, apie tai būsite informuoti el. paštu. Jeigu nieko negavote, parašykite mums adresu [email protected]. Patikrinsime, ar nurodytas teisingas el. pašto adresas.

Pristatymas ir grąžinimas
Apmokėjimas
Timeless serumai / kiti produktai
Lecler kaukės
 • Ar galima pakeisti užsakytą prenumeratą į kitą prenumeratą?

  Taip, užsakytą prenumeratą galima pakeisti į kitą. Jei keičiamos prenumeratos vertė yra tokia pati, priemoka netaikoma, jei užsakoma prenumerata yra brangesnė, priemoką reikia sumokėti.

 • Nuo kokio amžiaus galima naudoti LECLER kaukes?

  LECLER kaukes ir kitas intensyvesnio poveikio kosmetikos priemones rekomenduojame naudoti nuo 25– 30 metų. Iki tol oda dar pati gamina visas jai reikalingas medžiagas.

  Kaukę rinkitės pagal savo odos būklę ir jos poreikius. Pavyzdžiui, INTENSE-HYDRATION kaukės skirtos intensyviai drėkinti, todėl tinka ir jaunesnei odai. ANTI-AGING kaukes rekomenduojame naudoti, kai oda prašosi stangrumo.

 • Ar LECLER sudėtyje yra odai kenkiančių cheminių medžiagų?

  LECLER kaukės yra pagamintos be kenksmingų medžiagų: parabenų, sulfatų, ftalatų. Jas gali naudoti ir besilaukiančios, ir žindančios moterys.

 • Kuo lakšto kaukės geresnės už tepamas kaukes?

  Kaukės lakštas, uždėtas ant veido, leidžia sukurti barjerą tarp odos ir aplinkos, todėl serumas taip greitai neišdžiūsta ir veikliosios medžiagos kelis kartus intensyviau įsigeria į odą. Tepamos kaukės, kontaktuodamos su oru, greičiau džiūsta ir iš jų oda pasisavina kur kas mažiau veikliųjų medžiagų.

 • Ar kaukę rekomenduojama naudoti ir ant kaklo?

  Kosmetikoje kaklo odos priežiūra yra neatsiejama nuo veido odos priežiūros, todėl kaklui turėtų būti skiriamas toks pat dėmesys. Jei naudojate tepamas kaukes, būtinai patepkite ir kaklą. Jei naudojate lakšto kaukes, kaklą tepkite pakuotėje likusiu serumu.

 • Ar galima kaukės pakuotėje likusį serumą naudoti kitą dieną?

  Likusį kaukės serumą naudoti galima tik iš vakaro pakuotę saugiai uždarius. Kitą dieną jį naudoti galite kaip įprastą serumą, prieš tepant veido kremą.

 • Kokiems odos tipams tinka kaukės?

  LECLER kaukės tinka visiems odos tipams, tereikia pasirinkti tinkamiausią pagal kiekvienos kaukės atliekamą funkciją:

  • INTENSE-HYDRATION kaukė yra skirta stipriai išsausėjusiai odai,
  • ANTI-AGING kaukė yra skirta regeneruoti ir atstatyti odą, jei dėl įvairių išorinių ar fiziologinių priežasčių sutrinka epidermio ir dermos funkcijos,
  • EXPRESS-REFRESH kaukė yra skirta greitai atgaivinti odą prieš renginį, fotosesiją ar kitą svarbią progą.

  Daugiau apie kiekvienos kaukės sudedamąsias dalis ir jų poveikį skaitykite prie produktų aprašymų.

 • Ar galima antrą kartą panaudoti kaukės lakštą?

  Kaukės lakštas yra skirtas vienkartiniam naudojimui. Po panaudojimo lakštą ir kaukės pakuotę rekomenduojame išmesti į nerūšiuojamų šiukšlių konteinerį.

 • Ar veidą po kaukės reikia nuplauti?

  Veido po kaukės nuplauti nereikia – tai vienas iš lakštinės kaukės privalumų. Pavyzdžiui, LECLER EXPRESS REFRESH kaukė yra sukurta būtent tokiam tikslui – paruošti odą makiažui. Taigi, po kaukės tepkite kremą ir naudokite savo įprastas kosmetines priemones.

 • Ar galima kaukę naudoti vietoje kremo?

  Kaukė nepakeis kremo funkcijos: ji skirta jūsų odą maitinti iš vidaus, kremas – drėkinti iš išorės. Taip pat, kaukės serumas, kitaip nei kremas, neapsaugos odos nuo žalingo aplinkos poveikio, užterštumo ar saulės spindulių.

 • Ar po kaukės būtina naudoti kremą?

  Jei dieną dar tik pradedate ar planuojate eiti į lauką, kremą tepti rekomenduojame. Jei kaukę naudojate vakare, prieš miegą, kremo galite ir netepti.

 • Kaip paruošti odą prieš kaukės naudojimą?

  Nuprauskite odą savo įprastu prausikliu arba naudokite švelnų odos šveitiklį. Nepamirškite trijų minučių taisyklės – kosmetikos priemones geriausia naudoti per tris minutes po dušo ar vonios, kai odos poros yra atsivėrusios. Taip veikliosios medžiagos geriau atlieka savo „darbą“.

Neradote atsakymo?
Susisiekite
Dalinkitės džiaugsmu su #lecler
Kai atsigavusią odą pastebi ir aplinkiniai, rezultatais norisi pasidalinti. Esame laimingi, kad kasdien gražesnę odą su LECLER atranda vis daugiau žmonių.
Sekite mus Instagram
@leclerbeauty
Šiuo metu neturime Atsiprašome, bet šiuo metu prekės neturime. Įrašykite savo el. pašto adresą ir informuosime jus, kai prekę turėsime.