Krepšelyje nėra produktų.

TIK 24 VALANDAS – „1 + 1“ visoms Lecler kaukėms!→

Apie mus
Efektyvumas, įrodytas tyrimais
Apie mus
Efektyvumas, įrodytas tyrimais
Atrinktiems produktams keliame aukščiausius reikalavimus

Iš klientų girdime apie daugybę išbandytų odos priežiūros priemonių, kurios taip ir nedavė norimų rezultatų. Mes tikime, kad kosmetikoje mažiau yra daugiau. 

Mūsų tikslas – atrinkti tik tokius produktus, kurie išsiskirtų greitai pastebimais ir ilgalaikiais rezultatais bei patraukliu kainos-kokybės santykiu. Dėl savo aukštų standartų siūlome vos keliasdešimt produktų, tačiau jie įvertinti geriausiais atsiliepimais

Tai – LECLER
 • Savęs daugiau įtikinėti nereikės
  Tai produktai, kurie veikia ir garantuoja matomus rezultatus.
 • Ne tik greiti, bet ir ilgalaikiai rezultatai
  Tik efektyvūs ir laiko patikrinti ingredientai, kurie ne tik suteikia drėgmės ir spindesio, bet ir išsprendžia pagrindines odos problemas.
 • Paprasta ir greita odos priežiūra
  Siekiant efektyvių rezultatų, odos priežiūros rutina turi tapti kasdieniniu įpročiu. Laikytis rutinos paprasta, kai produktai lengvai naudojasi ir greitai įsigeria.
 • Inovatyvios ir minimalistinės formulės
  LECLER ir TIMELESS produktuose nėra odą dirginančių ar nereikalingų ingredientų. Švarios ir efektyvios sudėtys yra tai, ko reikia jūsų odai.
Rūta Banionytė: „Visada svajojau apie gražią odą“

Kiek save atsimenu, niekada neturėjau gražios odos. Mano pasitikėjimą savimi griaudavo didžiuliai spuogai ir kitos odos problemos. Svajodama atsikratyti kompleksų, pirkdavau daugybę skirtingų produktų – su viltimi, kad oda pagerės. Deja, žadėti rezultatai visada nuvildavo.

Norėdama sau padėti, Los Andžele įstojau į grožio mokyklą, lankiau su odos sveikata susijusius seminarus, sukaupiau daugybę sertifikatų ir net išsilaikiau kosmetologės licenciją. Įgytos žinios padėjo suformuoti visiškai kitokį požiūrį į odą ir jos priežiūrą. Išmokau atsirinkti, kokie produktai iš tiesų veikia, o kurie yra tik pinigų švaistymas. Geriausiais savo atradimais noriu pasidalinti ir su jumis – juos rasite šioje parduotuvėje. 

Atstovaujami prekių ženklai
Mūsų produktų galite įsigyti
Dalinkitės džiaugsmu su #lecler
Kai atsigavusią odą pastebi ir aplinkiniai, rezultatais norisi pasidalinti. Esame laimingi, kad kasdien gražesnę odą su LECLER atranda vis daugiau žmonių.
Sekite mus Instagram
@leclerbeauty
Šiuo metu neturime Atsiprašome, bet šiuo metu prekės neturime. Įrašykite savo el. pašto adresą ir informuosime jus, kai prekę turėsime.