SUŠVYTĖK,
tik 5 žingsniai.

Lecler lakštinė veido kaukė yra itin veiksminga grožio priemonė, kurią naudoti yra labai lengva. Nelaukite ypatingos progos palepinti savo veidą – užsidėkite prieš miegą, darbe ar sporto salėje prieš kardio treniruotę. Veido kaukė pagaminta iš plono šilko ir medvilnės lakšto su dviem apsauginiais sluoksniais, kuriuos abu yra būtina nuimti. Sekite šiuos 5 žingsnius ir mėgaukitės odos priežiūra be rūpesčių.

Lecler lakštinė veido kaukė. Kaip naudoti
1 žingsnis

Nuvalykite makiažą, kruopščiai nuplaukite veidą savo turimu prausikliu ir nusausinkite rankšluosčiu.

Kiekviena gera odos priežiūros rutina prasideda nuo paruošimo. Paruoškite savo odą nuvalydama makiažą, nusiprausdama veido odą mėgstamu prausikliu, ar nušveisdama šveitikliu. Po veido valymo nusausinkite jį šiltu rankšluosčiu.

2 žingsnis

Nuimkite apsauginį sluoksnį.

Atidarę pakuotę, išimkitę kaukę ir ją išlankstykite. Pamatysite baltą apsauginį sluoksnį kaukės viršuje -šis sluoksnis apsaugo itin ploną kaukės lakštą nuo pažeidimų ir žymi gerąją pusę. Švelniai jį nuimkite.

Lecler lakštinė veido kaukė. Kaip naudoti
Lecler lakštinė veido kaukė. Kaip naudoti
3 žingsnis

Dėkite kaukę ant veido, šilko ir medvilnės lakšto puse prie odos.

Dabar, kai jau nuėmėte apsauginį sluoksnį, jūs jau esate atidengusi gerąją lakšto pusę. Uždėkite kaukės lakštą ant savo veido, kad ši geroji pusė liestųsi su jūsų oda.

4 žingsnis

Palaukite šiek tiek, nuimkite išorinį apsauginį sluoksnį.

Šiek tiek mažiau nei per minutę šilko ir medvilnės lakštas, kuris įsotintas mūsų nuostabiu serumu puikiai priglus prie jūsų veido. Šiuo metu jūs vis dar turite du sluoksnius. Nuimkite viršutinį – mėlynąjį sluoksnį ir palikite tik plonytį permatomą baltąjį sluoksnį ant savo odos. Jei reikia, pataisykite lakštą rankomis, kad jis idealiai padengtų visą jūsų veidą.

Lecler lakštinė veido kaukė. Kaip naudoti
Lecler lakštinė veido kaukė. Kaip naudoti
5 žingsnis

Mėgaukitės serumo veikimu 20 minučių.

Ar skiriate laiko sau, atsipalaiduojate, ar dirbate, ar sportuojate darykite tai, ką turite daryti. Mūsų lakštinė veido kaukė išliks savo vietoje. Laikykite kaukę 20 minučių, kad pasiektumėte maksimalų rezultatą. Nelaikykite sausos kaukės ant veido. Nuimkite ją.

6 žingsnis

Ir štai.
Atsistokite priešais veidrodį ir pasisiveikinkite su savo
atjauninta oda.

Nuėmusi lakštą, jį išmeskite. Nenuplaukite serumo esančio ant veido, galite jį lengvai įmasažuoti, palaukite kol susigers visas serums į jūsų odą.

Ir atsiminkite – pasaulis nesustos suktis aplink saulę, jūs nusipelnėte turėti laiko sau.

Lecler lakštinė veido kaukė. Kaip naudoti