kaip paruošti odą makiazui

Puoškis ir žibėk: ruoškis vasaros šventėms su LECLER

Vasarą daugelio kalendorius puošia įvairios šventės ir jubiliejai: nuo krikštynų, metinių iki mergvakarių ir vestuvių. Tačiau kaip tik vasarą saulė ir vanduo labiausiai veikia mūsų odą ir plaukus, o tarp darbų ir atostogų pasiruošti šventei kartais lieka visai nedaug laiko. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti, kaip paruošti odą makiažui bei kodėl jūsų plaukams gali būti naudingas šilkinis plaukų garbanoklis. Juk garbanos be karščio – tai sveikesnė ir jūsų plaukus labiau tausojanti alternatyva.

         Spindinti ir sveika oda: kasdien ar per šventes 

         Sveikai atrodanti ir švytinti veido oda – puošmena ne tik per šventes, bet ir kasdien. Būtent vasarą reikia skirti daugiau dėmesio mūsų odai. Ją veikia saulė, atostogaujant – sūrus jūros vanduo ar baseino vanduo su įvairiais chemikalais. Be to, vasarą dažniau prausiamės, maudomės, taigi veidas dažniau sudrėksta ir vėl džiūsta – dėl ko sausėja oda. Šventinis makiažas ant sausos odos tikrai atrodys nekaip, todėl labai svarbu pasirūpinti tinkamu odos drėkinimu.

Vienas efektyviausių būdų pamaitinti ir atgaivinti savo odą namuose – tai kokybiška veido kaukė. LECLER šilkinės lakštinės kaukės yra puikus pasirinkimas tiek ir kassavaitinėms procedūroms, tiek ir norint paruošti odą makiažui prieš ypatingą renginį ar šventę. Po deginimosi jūsų veidui palepinti puikiai tiks kaukė „After sun“ su alijošiumi, pantenoliu, medetkomis ir hialuronu. O šventinis makiažas puikai atrodys ant pamaitintos ir skaisčios odos. Itin populiari mūsų parduotuvėje – „Express Refresh“ kaukė su hialuronu ir peptidais. Ši kaukė paruošia odą makiažui, tobulai drėkina, ramina ir pašalina streso žymes. Beje, jei vestuvėms ar kitai šventei ruošiatės kartu su draugėmis, galite įsigyti šių kaukių rinkinį ir susikurti mažą namų SPA kartu su bičiulėmis.

kaip paruošti odą makiažui
Vizažistė Emilija rekomenduoja: Makiažui odą paruoškite su Lecler Express Refresh kauke.

         Garbanos be karščio, garbanos be rūpesčių 

         Plaukų garbanojimas dažnai pasirenkamas tik kaip šventinis įvaizdis, nes standartinis plaukų garbanojimas su žnyplėmis – kenksmingas plaukui ir juo piknaudžiauti nereikėtų. Visgi mes turime jums gerą žinią – įsigiję šilkinį plaukų garbanoklį, jūs galėsite garbanoti savo plaukus nors ir kasdien, nes tam visiškai nereikės karščio. Šilkinis plaukų garbanoklis – puiki alternatyva ir plastikiniams plaukų suktukams. Šilkinis plaukų garbanoklis yra minkštas ir švelnus, todėl su juo bus patogu miegoti. Tai tobulas būdas pasirūpinti prabangiomis garbanomis artėjant šventei!

Garbanos be karščio leidžia išsaugoti natūralią plaukų drėgmę, tausoja plaukus. Šio garbanoklio naudojimas labai paprastas: tiesiog padalykite plaukus į dvi dalis, užsidėkite garbanoklį (lyg lankelį) ir susukite plaukų sruogas ant abiejų garbanoklių galų, pabaigą užtvirtinkite plaukų gumyte. Viskas! Pabūkite su garbanokliu 3–6 valandas arba per naktį ir džiaukitės prabangiomis garbanomis. Priklausomai nuo jūsų plaukų tipo ir polinkio garbanotis, galite naudoti plaukų putas ar laką, kad plaukai išliktų garbanoti dar ilgiau.

Garbanos be karščio prieš ir po

         Jūsų vasaros šventėms – pasiruošta 

         Tikimės, kad susipažinus su LECLER lakštinėmis veido kaukėmis, jums daugiau nekils klausimų kaip paruošti odą makiažui ar kaip pasirūpinti, kad jūsų oda kasdien būtų švytinti ir nepriekaištinga. Be to, įsigiję šilkinį plaukų garbanoklį, galėsite save nors ir kasdien lepinti prabangiomis garbanomis ir jaustis lyg ką tik išėjusi iš plaukų salono. O, svarbiausia, šios garbanos nealins ir nesilpnins plaukų ir jūs galėsite džiaugtis sveikais ir stipriais žvilgančiais plaukais!