Krepšelyje nėra produktų.

TIK 24 VALANDAS – „1 + 1“ visoms Lecler kaukėms!→

Pagrindiniai odos priežiūros žingsniai
Odos priežiūra
Pagrindiniai odos priežiūros žingsniai
Vienas sudėtingesnių klausimų, kuriuos tenka spręsti renkantis kosmetiką, yra kokiu eiliškumu ir reguliarumu turėčiau naudoti vieną ar kitą produktą? Ir, svarbiausia, ar man jo iš tiesų reikia? Šiame įraše mes stengėmės pakartoti sau ir priminti jums, kokie yra pagrindiniai odos priežiūros žingsniai, užtikrinantys sveiką odos būklę. Kokios yra taisyklės, kurias išmokus rūpintis oda bus labai paprasta? Galiausiai, kaip “susikalbėti” su savo oda, pajusti ją ir suprasti jos poreikius? Taigi, devyni žingsniai, nurodantys teisingą kryptį, yra šie:

Akių makiažo nuėmimas

Tai tarsi akivaizdu, bet mes mėgstame priminti, kaip tai yra svarbu: oda aplink akis yra ypatingai jautri, ir net mažiausi cheminių medžiagų likučiai, esantys kosmetikoje, gali ją sudirginti. Netinkamai nuvalomas akių makiažas vėliau gali tapti akių sausumo, raudonumo, o dar vėliau – patamsėjusių paakių bei raukšlių susidarymo priežastimi. Rinkitės tik akių makiažui skirtas priemones, o aliejinio pagrindo valiklį po procedūros nepamirškite nuplauti vandeniu.

Veido prausimas

Nuvalius akių makiažą, pereikite prie veido odos. Yra įvairių veido prausimo priemonių: tai pieneliai, valomosios putos, žele, prausikliai. Jų paskirtis – pašalinti per dieną (ir per naktį) susikaupusius odos nešvarumus, riebalų perteklių, makiažo likučius, dulkes. Kaip žinoti, kad prausiklis jums tinkamas? Jei nusiprausus jaučiate tempimo pojūtį, odą niežti ar ji raudonuoja – vadinasi, pasirinkote savo odos tipui netinkamą prausiklį.

Veido tonizavimas

Odos valymą visuomet pabaikite naudodamos toniką arba losioną. Jis neutralizuos odos Ph, uždarys poras, atgaivins ir sudrėkins odą. Nepamiškite taisyklės: nuo “lengvesnių” odos priežiūros priemonių judėkite prie “sunkesnių”. Lengvesnių priemonių skvarba į odą yra gilesnė, o “sunkesnių” – ne tokia gili.

Ampulės, serumai ar eliksyrai

Tai koncentruotos odos priežiūros priemonės, giliai įsiskverbiančios į odą ir maitinančios ją iš vidaus. Tai tarsi veikliųjų medžiagų papildymas šalia kremo, bet serumas, kitaip nei kremas, neapsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Serumus galima naudoti kasdien arba periodais, priklausomai nuo amžiaus ir odos būklės. Galimi įvairūs serumai: skaistinamieji, raminamieji, drėkinamieji, su vitaminu C. Jei nesate išbandžiusi šių priemonių ir jums yra virš 30, rekomenduojame įsigyti. 

Paakių odos drėkinamasis kremas

Kaip jau kalbėjome, oda aplink akis reikalauja išskirtinės priežiūros, todėl veido kremų konsistencija jai yra netinkama. Rinkitės specialiai tam sukurtas lengvesnės konsistencijos priemones, o taip pat tai gali būti ir paakių serumas bei paakių kaukės. Ir nepamirškite, kad tinkama šios zonos priežiūra – atgaivinanti ir pamaitinant itin ploną paakių odą – sumažins nuovargio žymes, odos suglebimą, patamsėjimus ir atsirandančias raukšleles.

Dieniniai ir naktiniai kremai

Nuprausus odą, ją tonizavus ir pamaitinus serumu, naudokite “sunkesnį” produktą – kremą. Nepamirškite, kad kiekvienai priemonei turite leisti susigerti, ir tik tada pereiti prie kitos. Kremas pamaitins, sudrėkins jūsų odą, suteiks jai gyvybingumo ir elastingumo. Dieniniai kremai dažniausiai būna lengvesnės konsistencijos negu naktiniai, nes naktį vyksta daug regeneracinių procesų ir tai tampa puikia proga aprūpinti jūsų odą reikalingomis medžiagomis.

Apsauga nuo saulės

Jei jūsų kremo sudėtyje nėra filtrų, apsaugančių nuo kenksmingų UVB ir UVA saulės spindulių, pasirūpinkite, kad šią apsaugą turėtų jūsų naudojama kreminė pudra. Priemones, kurių SPF yra 25-30 reikėtų naudoti kasdien. Be to, jos ne tik suteiks apsaugą nuo saulės, bet ir nuo kitų išorinės aplinkos veiksnių: dulkių, vėjo, šalčio, užterštumo. 

Kartą arba du kartus per savaitę:

Giluminis odos drėkinimas

Šis žingsnis, žinoma, mūsų mylimiausias! Nes čia galime kalbėti apie lakšto kaukes ir kitas kaukes, kurios, naudojamos reguliariai, aprūpins jūsų odą įvairiomis naudingomis medžiagomis. Be to, veikliosios medžiagos, įsiskverbusios iki giliųjų odos sluoksnių, turės ilgalaikį drėkinamą poveikį ir taip papildys jūsų odos drėgmės “atsargas”.

Rūta Banionytė
Rūta Banionytė Sertifikuota kosmetologė
Los Andžele dirbusi grožio specialistė, kuri dalinasi sveikos ir spindinčios odos patarimais.
Susiję produktai
Patiko? Pasidalink straipsniu!
Rūta Banionytė
Rūta Banionytė Sertifikuota kosmetologė
Los Andžele dirbusi grožio specialistė, kuri dalinasi sveikos ir spindinčios odos patarimais.
Prenumeruokite savaitinius straipsnius apie odos priežiūrą ir gaukite 20% nuolaidą
Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite savaitinius straipsnius apie odos priežiūra, išskirtinius Lecler pasiūlymus bei nuolaidas.
Dalinkitės džiaugsmu su #lecler
Kai atsigavusią odą pastebi ir aplinkiniai, rezultatais norisi pasidalinti. Esame laimingi, kad kasdien gražesnę odą su LECLER atranda vis daugiau žmonių.
Sekite mus Instagram
@leclerbeauty
Šiuo metu neturime Atsiprašome, bet šiuo metu prekės neturime. Įrašykite savo el. pašto adresą ir informuosime jus, kai prekę turėsime.