Labai patiko kremas,tepti daug neteikia,greitai isigeria, nepalieka lipnumo,. Džiaugiuosi,kad isigijau, padėjo būnant pajūrį. O kaukes ,stebuklas kažkoks,taip nuramina oda,jokio lipnumo,švelni oda. Man jos labai patinka❤️nesukelia energijos, nebūna jokio raudonio. Tiesiog tobula❤️❤️❤️❤️
Ligita
Dalinkitės džiaugsmu su #lecler
Kai atsigavusią odą pastebi ir aplinkiniai, rezultatais norisi pasidalinti. Esame laimingi, kad kasdien gražesnę odą su LECLER atranda vis daugiau žmonių.
Sekite mus Instagram
@leclerbeauty
@leclerbeauty